top of page

דיני משפחה

 דיני משפחה, מזונות, גירושין 
 

תחום דיני המשפחה הינו תחום משפטי רגיש המשפיע רבות על חיי הצדדים המעורבים. על כן, כשנתקלים בסוגיה משפטית מסוג זה בסכסוך המשפחתי המצריכה עורך דין, מומלץ לפנות בשלב המקדמי לעורך דין מומחה לדיני משפחה כדי לקבל ייעוץ משפטי, הכוונה משפטית, הדרכה להכנה מקדמית, איסוף מידע דיסקרטי ומסמכים שיוכל לייצג ולהגן על הזכויות, הצרכים ושמירת האינטרסים שלכם, על הצד הטוב ביותר תוך שמירת זכויות והבטחת איזון המשאבים.

 

פעמים רבות נגזרות מסוגיות משפטיות בענייני משפחה "תתי סוגיות", כמו משמורת, סדרי ראיה, מזונות, בקשות ביניים לסעדים זמנים, צווי מניעה, מזונות זמניים, ענייני רכוש, - איזון הרכוש, שמירת זכויות בו, וכדומה. ולכן כדאי לדאוג לייצוג טוב, אישי, אמין, חסוי, השומר על פרטיותכם בעל ותק וניסיון מוכחים.

 

משרד עורך דין אברהם הופרט מתמחה בדיני משפחה כבר למעלה משלושים שנה. עו"ד הופרט הינו ותיק בתחום ובעל ניסיון משמעותי בסוגיות משפטיות בענייני משפחה. בעל ידע מקיף בדינים ובחוקים, ושם דגש על טיפול אישי ומסור לכל לקוח, מתוך מוניטין מוכח. 
עו"ד הופרט הוזמן להופיע בערוץ 10, בתכנית "משפחה 10" במהלך העונות הראשונות בפינה קבועה של דיני משפחה, ומתן מידע וייעוץ משפטי כהיותו מומחה מוכר ומנוסה בענייני משפחה וירושה.

 

עורך דין גירושין במרכז

 

אין ספק כי בערב חתונתכם נשבעתם אמונים לשמור האחד על השנייה עד שהמוות יפריד בינכם, אך המציאות מכתיבה לא פעם כללים אחרים מהחלומות המצופים. מערכות יחסים רבות עולות על שרטון ועל אף שניסיתם למצוא את שביל הזהב לשיפור מערכת היחסים,  ואף אם ניגשתם לקבל יעוץ מבעל מקצוע לשיפור מערכת היחסים וכשלתם, אתם מגיעים להחלטה לעיתים משותפת ולעיתים חד צדדית, כי הרגע "לפרק את החבילה" שנקראת משפחה. מרגע קבלת ההחלטה לפרק את התא המשפחתי,  עליכם להתכונן לכך מראש על מנת שהתהליך יהיה מהיר יחסית, קל ונטול מלחמות ארוכות ומתישות.למנוע פגיעה קשה בילדים. כל עוד ההחלטה משותפת והינכם נפרדים בצער אך בהבנה הדדית שאין מנוס מתהליך זה, אתם בהחלט יכולים להסתייע בעו"ד אחד שיהווה עוגן לשני הצדדים ויחד איתו תקבלו החלטות שוות והוגנות כלפי שני בני הזוג. הליך הגישור גם פחות כואב ויש סיכוי שימנע הסלמה. אם ההחלטה היא חד צדדית, אין ספק שהמלחמה ממתינה בפינה, משום שהצד הפגוע שלא מקבל את ההחלטה לפרק את התא המשפחתי עלול לפעול מתוך הרגש ולא מההיגיון. בחרו עורך דין גירושין במרכז מוביל ומקצועי כדי שהתהליך יהיה מהיר והוגן לשני הצדדים. מגשר יכול לעשות את המלאכה, משהוכשר לגשר בעניני משפחה, מזונות, משמורת וסכסוכים משפחתיים.

 
הכינו עצמכם לצעד הבא


אם החלטתם שדי לכם בנישואים הכושלים, אך הצד השני לא מודע או לא רוצה בהליך הגירושין, הכינו עצמכם לכל תרחיש שעלול להגיע בהמשך ולשם כך שכרו את שרותיו של עורך דין גירושין במרכז. עו"ד גירושין במרכז יכין אתכם להליך וימנע את כל התרחישים שהצד השני עלול לנקוט בהם בכדי לפגוע בכם לעיתים בכוונה תחילה. ככל שאותו עו"ד גירושין במרכז אותו בחרתם לייצוג יהיה מקצועי ומיומן, מומחה בעיני משפחה, מזונות, משמורת ועוד עינינים הצפויים להיות השאלות השנויות במחלוקת בין בני זוג, כך תצליחו להימנע מלא מעט מכשולים ותצליחו להגן על זכויותיכם באיזון משאבים על פי הדין - חוק יחסי ממון, להשיג בהסכם הגירושין את מלוא זכויותיכם. עו"ד גירושין במרכז ממשרד עורכי דין אברהם הופרט, יענה לפנייתכם ולאחר שיחת ייעוץ תקבלו החלטה משותפת אודות המשך התהליך.

 
כיצד בוחרים עו"ד גירושין במרכז


עורך דין גירושין במרכז יש לבחור בהתאם למקצועיותו, לאמינותו, למיומנות אותה רכש במהלך דרכו ובהתאם למחיר אותו הוא דורש בעבור הייצוג. אין ספק כי קיימים עורכי דין רבים שישמחו לייצג אתכם אך על מנת שלא תקחו סיכון בחוסר מקצועיותו אתם תבחרו לעצמכם אך ורק את העו"ד המוביל בתחומו. אם יש לכם המלצה אודות עורך דין גירושין במרכז הרי זה משובח, אך אם לאו, התחילו לבצע בדק בית אודות מספר עורכי דין ובחרו רק את זה שהצליח לשכנע אתכם כי הוא הטוב ביותר עבורכם.

 
רוצים להתייעץ עם עו"ד מקצועי בעל ניסיון עשיר ותק והתמחות בעניני משפחה וגירושין? צרו קשר עם משרד עורכי דין אברהם הופרט בטלפון: 03-6138181
 
bottom of page